לקוחות

המגזר
הפרטי

אנחנו מכירים את השווקים השונים היטב וחשוב מכך את הצרכן הישראלי: מה העדפותיו, כיצד הוא מקבל החלטות ומהי תפיסת המחיר, האיכות והשירות שלו.
ביצענו עשרות פרויקטים שונים עבור חברות מובילות בשוק הישראלי וסייענו רבות גם לחברות ישראליות גלובליות וללקוחות שונים באירופה. בפרויקטים האלה רכשנו ניסיון בניתוח של שווקים בין-לאומיים וערוצי שיווק ובהפצה ומכירה גלובליים. דגש מיוחד בפרויקטים מסוג זה הוא העבודה למול מנהלי האיזורים, הנציגים המקומיים ופעמים רבות מול לקוחות הקצה, בפרט בחברות B2B.

המגזר
הציבורי

המגזר הציבורי בישראל הוא אהבה גדולה שלנו, החל מהפרויקט הראשון שלנו בתחום ההשקעות הזרות למשרד הכלכלה. במשך השנים ביצענו פרויקטים מרתקים למשרד הבריאות, מפא"ת, משרד התיירות, משרד האנרגיה, משרד החינוך ומשרד החקלאות.
באופן טבעי, אנחנו מתמחים בפרויקטים שעוסקים בתפר שבין השוק הפרטי לציבורי ובקידום יוזמות ממשלתיות שמסייעות בתחומי התעסוקה, הפריון, ההשקעות והיצוא. אנחנו "דו לשוניים": מבינים לעומק איך חברות מקבלות החלטות בתנאי שוק ויודעים איך על הממשלה, שהיא מעצבת שוק, לפעול כדי לתת מענה לכשלי שוק רוחביים שהחברות מתקשות להתמודד עימם.

המגזר
השלישי

את ההתמחות במגזר השלישי התחלנו כבר בשנת 2016, ומאז עבדנו עם עמותות וקרנות אימפקט רבות, כולן בהצלחה גדולה.
העבודה עם העמותות מרגשת את הלב יותר מכל פרויקט אחר שלנו. החיפוש אחרי נקודת שיווי המשקל שבין הרצון להרחיב את השפעת העמותה, והמציאות הכלכלית והתעסוקתית המורכבת שהעמותות מתמודדות איתה, הוא המפתח לאסטרטגיה נכונה ושקולה. אנחנו גאים ברשימת העמותות שאיתן עבדנו. כל אחד ואחד מהם הוא קול אנושי צלול, אותו הצלחנו לחזק בעבודה משותפת ויסודית.

דברו איתנו

מעוניינים בתהליך צמיחה משמעותי?

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נעשה את השאר

    תפריט נגישות