אודות

נסיון חיים

ב-12 השנים האחרונות סייענו לעשרות מנהלים בכירים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי לקבל את ההחלטות הנכונות באסטרטגיה, רכישות ומיזוגים, שיווק, כספים ותפעול.
את הניסיון רכשנו כאשר עבדנו, בדיוק כמו הלקוחות שלנו, במשך כעשור, בחברות הגדולות במשק הישראלי ובעולם – תחילה כאנליסטים ולאורך זמן כשותפים בכירים במעגל מקבלי ההחלטות. כך התעצבה תפיסת העולם המקצועית הייחודית שלנו.

מעגלי תכנון

כאשר ניהלנו את האסטרטגיה של החברות בהן עבדנו יום-יום, שנה אחרי שנה, היינו שותפים לכל שלבי מעגל התכנון – בניית התהליך, המימוש ובסופו של דבר ההכרה והניתוח מה עבד, מה נכשל ואיך יוצאים שוב לדרך חכמים יותר.
היכולת לבחון את התהליך בשלמותו, תוך שאתה חלק ממנו, היא יקרת ערך. מעל ומעבר לצלקות ולניסיון החיים שצברנו, למדנו מהם הגורמים המהותיים שתורמים לאורך השנים להצלחה של אסטרטגיות צמיחה. את הידע והניסיון שרכשנו הטמענו בחברת הייעוץ והם חלק מה-DNA הארגוני שלה.

מערכות יחסים

אנחנו שואפים למערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות שלנו. באופן זה ניתן להתעמק בחברה ובארגון ולהבין את ההקשר האסטרטגי שבו הם פועלים לאורך זמן.
כאשר אנחנו מלווים לקוח לאורך שנים, אנחנו מתאימים את אופי הפרויקט, הממשקים והתכנים לצרכים המשתנים. הגמישות שלנו כיועצים וכחברה בצירוף המנעד הרחב של היכולות שלנו: שיווק, טכנולוגיה, פיננסים, ניהול מוצר ומיתוג מסייעים לנו בכך.

תפיסת עולם

בפרויקטים שלנו אנחנו משלבים תמיד חשיבה ברמת המיקרו והמאקרו. השילוב בין הרמות הכרחי, אולם אינו ברור מאליו.
ניתוח המיקרו מתעמק בייחודיות של המוצר והשירות ובוחן האם הם נותנים מענה לצורך אמיתי של הלקוחות. ניתוח המאקרו בוחן את השווקים, המתחרים ואת היכולות והאתגרים של החברה כמכלול. השילוב ביניהם מאפשר למנכ"ל ולדירקטוריון לקבל ניתוח אסטרטגי מלא.

שכל ודרך

אנחנו מכירים במגבלות הניתוח האנליטי. מבריק ככל שיהיה הוא רק הקטר ולעולם לא יצא לדרך בלי שנכין עבורו את המסילה: הסכמות ארגוניות רחבות.
לצד החתירה לניתוח הטוב והנכון ביותר, אנחנו פועלים באופן שיטתי ולאורך זמן ליצור הבנה ושותפות לדרך עם כל מי שפועל לבניית וביצוע האסטרטגיה. לשם כך אנחנו פועלים למול כל דרגי הניהול בחברה, מהמנכ"ל ועד דרגי הביצוע.

Our customers are not stops on our journey.

They are partners.

 

דברו איתנו

מעוניינים בתהליך צמיחה משמעותי?

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נעשה את השאר

    תפריט נגישות